Інформаційні Партнери ЕкоФорум-2018

ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Запорізька незалежна телерадіокомпанія «ТВ-5»

Телекомпанія TV5 створена 9 жовтня 1992 року. Лідер телевізійного ринку Запорізького регіону. Сукупна аудиторія телеканалу становить більше 2,5 мільйонів чоловік.

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Екологія підприємства” – змінюємось, щоб жити

Друкований журнал “Екологія підприємства” –  це щомісячне практичне видання b2b з промислової екології, що надає матеріали про зміни в екологічному законодавстві, пропонує кращі еко-рішення в Україні та за кордоном, а також екологічні ноу-хау та технології.

ТРК Алекс

Телерадіокомпанія «Алекс» – найбільший в регіоні виробник авторських програм з 25-річною історією – здійснює ефірне мовлення на території Запорізької та Дніпропетровської областей з 1990 року. Потенційна аудиторія ефірного мовлення – більше 1 мільйона глядачів.

Перший інформаційний телеканал Z

Він знає про всі соціальні і культурні заходи. Він краще за всіх розповість про новинки в місті та з легкістю допоможе зрозуміти всі політичні тонкощі. Зустрічайте новий перший інформаційним телеканал Z. Щогодини – новий випуск новин – розслідування, репортажі з місця подій, історії про видатних запоріжців. Вмикай і дивись! Поринь у світ новин!

Газета «Запорозька СІЧ»

Газета «Запорозька СІЧ» – офіційне видання Запорізької міської ради, в газеті друкуються всі документи міського значення. Видання «Запорозька СІЧ» читають більшість людей, які приймають рішення на всіх рівнях.

Газета «Индустриальное Запорожье»

Перший номер газети «Индустриальное Запорожье» вийшов 24 лютого 1939 року.

Сьогодні обласна газета «Панорама – Индустриальное Запорожье» виходить щочетверга тиражем 87 000 примірників. 

Агентство региональных инициатив

АРИ – площадка для всесторонних и эффективных коммуникаций между представителями бизнеса, власти и экспертного сообщества.