Партнери InCoForum – 2018

ПАРТНЕРИ InCoForum-2018

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою»

Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування

Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування створено за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та прозорості. Діяльність Запорізького ЦРМС спрямована на впровадження реформи децентралізації, надання консультативної підтримки при утворенні та розвитку громад, навчання, сприяння обміну успішним досвідом громад Запорізької області, супровід у розробці стратегій розвитку територій, залучення провідних експертів з децентралізації, зарубіжних партнерів, які мають позитивний досвід впровадження реформи в європейських країнах у співпраці з громадами.

UkraineInvest

UkraineInvest є офіційним Офісом сприяння інвестицій в Україну. Ми допомагаємо іноземним інвесторам вивчати можливості та розвивати їх бізнес в Україні. Місія компанії UkraineInvest – залучення інвестицій в Україну через інформаційну підтримку та співпрацю з інвесторами, які вивчають український ринок.

Сприяючи розвитку Вашого бізнесу, ми допомагаємо економіці України зростати.

Національний інститут стратегічних досліджень

 Національний інститут стратегічних досліджень (НІСД) – науково-дослідна установа, підпорядкована Президентові України. Відповідно до поставлених перед Інститутом завдань вчені НІСД і його філій працюють над стратегіями розвитку держави, фундаментальними й прикладними дослідженнями суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку України, а також її окремих складових: геополітичної, зовнішньополітичної, внутрішньополітичної, економічної, інформаційної, регіональної, соціально-демографічної тощо.

Запрошуємо Вашу компанію стати партнером «InCo Forum 2018»

 

Детальна інформація щодо партнерства: Партнерські пакети

Для партнерства в рамках форуму необхідно заповнити форму до 1 жовтня 2018 року (включно): Реєстрація Партнера Форуму

Презентація партнерства

У разі виникнення питань звертайтесь за номером (061) 213-50-26 або forum_ztpp@i.ua