Партнери ЕкоФорум-2018

ПАРТНЕРИ

Якщо Ви бажаєте стати партнером форуму, до вашої уваги партнерський пакет послуг! 
Завантажити Партнерські пакети Еко Форум-2018

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні – надійний та динамічний банк, який вже понад 23 роки успішно функціонує на ринку фінансових послуг.
Впевнене просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечили АБ«УКРГАЗБАНК» зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

Банк активно нарощує масштаби діяльності як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку, так і шляхом територіальної експансії.

Асоціація «Укрводоканалекологія» – добровільний міжгалузевий союз виробничих підприємств, установ, організацій водопровідно-каналізаційного господарства, науково-дослідних, проектних, ремонтно-будівельних та інших підприємств різних форм власності, об’єднаних з метою постійної координації та поєднання виробничої, наукової та іншої діяльності для вирішення питань забезпечення населення якісною питною водою та водою промислово-господарського призначення, водовідведення, ефективного очищення стічних вод, поліпшення екологічного стану водних ресурсів природного середовища в Україні.

Є корпоративним членом Міжнародної Водної Асоціації IWA.

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) – добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція)

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Креді Агріколь Банк увійшов у ТОП-3 найприбутковіших банків України за фінансовими результатами 2017 року.

Ощадбанк – універсальний банк, який активно розвиває сучасні сервіси та послуги, підтримує соціально-економічний розвиток країни, є патріотичним та емоційно близьким кожному українцю. Ощадбанк розвивається разом із країною, але для клієнтів він завжди залишається «Моїм банком», на який можна покластись за будь-яких умов.

Приватне акціонерне товариство «Запорізький абразивний комбінат» єдиний виробник шліфувальних матеріалів в Україні та один з найбільших виробників абразивів в Східній Європі.

ПрАТ «Запоріжабразив» володіє потужним виробничим потенціалом і виробляє продукцію на основі сучасних технологій.

ПрАТ «Запоріжсклофлюс» є єдиним в Україні підприємством з виробництва більшості марок зварювальних флюсів загального призначення і силікатів натрію.
За обсягом виробництва зварювальних флюсів та силікатів натрію ПрАТ «Запоріжсклофлюс» є лідером в Україні. За виробництвом скловиробів входить в число найбільш великих підприємств. Завод має унікальне обладнання для виробництва зварювальних флюсів новим способом – методом подвійного рафінування розплаву. Цей найбільш прогресивний спосіб варіння флюсів, захищений патентами, істотно поліпшив зварювально-технологічні властивості флюсів при збереженні сприятливого співвідношення якості до ціни.
Останні роки підприємство стабільно нарощує обсяги виробництва, скорочує енергоємність продукції, постійно проводиться модернізація виробництва, розробляються і впроваджуються нові технологічні процеси і види продукції.

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є найбільшим в СНД і Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА на рік, що сконцентрована на одному виробничому майданчику.
Обладнання ЗТР надійно працює в 88 країнах світу в різних кліматичних і сейсмічних умовах. Компанія успішно задовольняє найвищі технічні вимоги клієнтів щодо проектування і виробництва унікальних видів трансформаторного обладнання, а також вимоги будь-яких міжнародних і національних стандартів.

Асоціація міст України – є потужною організацією, що довела свою спроможність захищати інтереси місцевого самоврядування на національному та європейському рівнях.

Протягом років своєї діяльності АМУ бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування, реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу своїм членам, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв‘язки між містами.